26 червня відбудеться Всеукраїнська проща до Страдчу!

26 червня відбудеться Всеукраїнська проща до Страдчу!

У понеділок 26 червня об 11:00 годині відбудеться Всеукраїнська проща до Страдчу, присвячена пам’яті страдецьких блаженних о. Миколи Кондрата і дяка Володимира Прийми та 125-й річниці від дня народження Патріарха Йосифа.
Організаторами митстецької програми виступили Місія Відпустовий центр «Страдецька Гора» Львівської Архиєпархії УГКЦ, Релігійне Товариство українців католиків «Свята Софія» США, Центр студій спадщини Патріярха Йосифа Сліпого, ГО «Зарваницька ініціатива», Фундація «Андрей» за підтримки ПП «Лео-кераміка», спільно з партнером Фундація Юрія Турянського «Почни з себе»
Проща передбачає молебень до блаженних, пішу ходу до площі біля Страдецької Гори та Архиєрейську Божественну Літургію, яку очолить Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський.
Також о 13:00 в межах Прощі відбудеться мистецька програма «Я вибираю віру…», яка організована за участі солістів, камерного оркестру та хору Лауреатів національної премії України імені Тараса Шевченка Заслуженої академічної капели України «Трембіта» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Миколи Кулика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *