Майбутніх журналістів навчали «історії створення журналу»

Майбутніх журналістів навчали «історії створення журналу»

У рамках програми «Стань журналістом у молодіжному просторі» Львівський обласний молодіжний центр, який є партнером фундації «Почни з себе», для проведення тренінгу для майбутніх працівників ЗМІ запросив авторитетного фахівця з кафедри комунікацій Українського Католицького Університету.

Учасники проекту мали нагоду вислухати майстер-клас на тему «Історія створення журналу» від Оксани Ажнюк. Під час тренінгу вона ретельно роз’яснювала слухачам курсу «Стань журналістом у молодіжному просторі» суть і головні завдання на етапі створення такого медійного продукту як журнал.

Майбутнім репортерам і редакторам медіа-ресурсів пані Ажнюк розповіла, що ще на найпершому етапі створення журналу слід чітко усвідомлювати якою буде аудиторія видання і чим воно відрізнятиметься від конкурентів, які вже працюють на ринку.

Під час тренінгу наголошувалося, що журнал (як і будь-який інший медіа-ресурс) повинен бути унікальним, тобто мати власний неповторний контент. Іншими словами, мати «власне обличчя та ідентичність». «Треба придумати свою «фішку», яка може принести успіх», — наголосила пані Ажнюк.

Викладачка кафедри комунікацій УКУ наголосила на важливості «командної роботи», коли кожен з працівників редакції повинен мати мотивацію для результативної роботи. І ще відзначила, що журнал обов’язково мусить ставити собі за мету досягнути прибутку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *