Азам фоторепортерства учасників проекту «Стань журналістом у молодіжному просторі» навчала експерт зі США

Азам фоторепортерства учасників проекту «Стань журналістом у молодіжному просторі» навчала експерт зі США

Керівники Львівського обласного молодіжного центру (партнером якого є фундація «Почни з себе») не перестають вражати креативністю у рамках реалізації проекту «Стань журналістом у молодіжному просторі».

Для участі у черговому тренінгу, темою якого була «Фотожурналістика», запросили спеціаліста за Сполучених Штатів Америки.

 

Кетрін Фітч, яка працює в Україні як волонтерка «Корпусу Миру», вчаючись у себе на батьківщині в університеті штату Індіана (Indiana Wesleyan University) успішно пройшла курс фотомайстерності. І з радістю ділилася секретами роботи фоторепортера з учасниками проекту.

Зокрема, Кетрін пояснила майбутнім журналістам суть поняття «деталізований кадр» і чим він відрізняється від «кадру у дії». Також розповіла про важливість «крупних планів» і те як найвдаліше створити «історію» про подію при допомозі фотоілюстрацій.

 

Ще американська волонтерка здивувала учасників проекту «Стань журналістом у молодіжному просторі» вкрай недовгою «лекцією» про основи роботи фоторепортера. Кетрін Фітч поспілкувалася зі слухачами програми хвилин із 30-ть, а по тому запропонувала провести «практичне заняття» у Стрийському парку Львова.

Учасники програми знову були у захваті і щиро дякували за такий цікавий тренінг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *