Майбутнім журналістам організували професійний тренінг у сесійній залі облради

Майбутнім журналістам організували професійний тренінг у сесійній залі облради

Автори проекту проекту «Стань журналістом у молодіжному просторі» Львівського обласного молодіжного центру (партнером якого є фундація «Почни з себе») влаштували учасникам програми неабиякий приємний сюрприз. На черговому тренінгу, темою якого була «Відеожурналістика» майбутні журналісти не лише спілкувалися із досвідченим «телевізійником», а й робили це у приміщенні, де практикуючі працівники медіа реально працюють.

Куратори проекту «Стань журналістом у молодіжному просторі» організували тренінгу малій сесійній залі Львівської обласної ради, де керівники та депутати представницького органу влади часто відповідають на питання представників преси.

Тренінг проводив Володимир Телюк – «телевізійник» з великим досвідом та нешаблонним ставленням до роботи у сфері ТБ.

Пан Телюк поставився до проведення тренінгу максимально серйозно. Здавалося, що учасникам програми «Стань журналістом у молодіжному просторі» він готовий розкрити буквально усі професійні таємниці. Розповідав про т. зв. «американський» і «європейський» метод зйомки відеоматеріалу; аналізував можливість і доцільність імпровізації репортера, який працює «у кадрі»; навчав як вірно знімати «стенд ап»; інформував про такі важливі речі як «підводка» та «відводка» до телесюжету…

Володимир Телюк розповідав і про «ляпи», які колись траплялися у його власній роботі. І порадив майбутнім журналістам намагатися «дивитись різні канали і різні новини, для того щоб навчитись аналізувати роботу телекореспондентів і розрізняти якість новин».

Наприкінці тренінгу Володимир традиційно дав домашнє завдання учасникам проекту «Стань журналістом у молодіжному просторі». Вони мають тиждень, щоби самостійно зняти повноцінний відео сюжет, у якому повинні бути представлені різні думки, коментарі. Щоправда тему отакого «сюжету» кожен із учасників програми має можливість обрати сам.

Наступний тренінг для учасників проекту «Стань журналістом у молодіжному просторі» відбудеться 6 квітня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *