Спілкування з відомим журналістом закінчилося автограф-сесією

Спілкування з відомим журналістом закінчилося автограф-сесією

Учасники проекту «Стань журналістом у молодіжному просторі» Львівського обласного молодіжного центру (партнером якого є фундація «Почни з себе») на четвертому тренінгу, темою якого була теле- і радіожурналістика, дуже довго після закінчення заняття не хотіли відпускати наставника. Мабуть, це і не дивно. Адже на запрошення куратора проекту Вероніки Кашинської перед майбутніми журналістами секретами медійного успіху  ділився радіо- і телеведучий, відомий львівський співак Тарас Гаврик.

Спілкування з учасниками програми «Стань журналістом у молодіжному просторі» Тарас почав так: «Журналісту, перш за все, потрібно навчитись слухати людину і бути якогомога більше зацікавленим в її словах. В кожному є чого навчитись, з кожного інтерв’ю або просто спілкування можна винести щось цінне для себе».

Учасники програми слухали авторитетного фахівця просто зачаровано. Тарас Гаврик розповідав про різні техніки ведення ефірів; навчав як вірно чути (а не лише слухати) інтерв’юйованих; пояснював секрети «магії імпровізації». Ба більше, авторитетний «радій ник» Гаврик переконував: «не бійтеся імпровізації».

Його спілкування з учасниками програми затягнулося набагато довше, аніж було передбачено програмою заняття 23 березня. Усе закінчилося імпровізованою автограф-сесією. Майбутні журналісти довго не відпускали Тараса. А він також намагався відповідати на всі запитання допитливих «спудеїв» і не відмовляв у можливості «сфоткатися».

Куратор проекту «Стань журналістом у молодіжному середовищі» Вероніка Кашинська запевняє, що наступні тренінги програми будуть «принаймні не менш цікавими».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *