Учасники проекту «Стань журналістом у молодіжному середовищі» приступили до практичних занять

Учасники проекту «Стань журналістом у молодіжному середовищі» приступили до практичних занять

Партнер фундації Юрія Турянського «Почни з себе» — Львівський обласний молодіжний центр продовжує реалізувати цікаву і сміливу програму «Стань журналістом у молодіжному середовищі». Метою цього проекту є надання молоді можливості вдосконалити свої навички у створені інформаційних продуктів в молодіжному середовищі.

9 березня відбулося друге заняття у рамках цієї програми. Учасників проекту знайомили з азами професії журналіста. А саме, про засади фахового подання інформаційного повідомлення.

Перед учасниками проекту «Стань журналістом у молодіжному середовищі» виступила молода, але вже досвідчена працівниця медіа-сфери – керівник прес-служби Львівської обласної ради Уляна Лаврик.

У невимушеній атмосфері вона спілкувалася з молодими людьми, які прагнуть стати хорошими затребуваними журналістами, не маючи «профільної освіти». Уляна розповідала про ази збору, опрацьовування та презентації інформації, про методи висвітлення новин. Окремо вона інформувала про сучасні види засобів масової інформації.

Уляна Лаврик дала учасникам проекту «домашнє завдання»: підготувати повноцінне інформаційне повідомлення про будь-яку цікаву подію.

Наскільки добре справилися майбутні журналісти з завданням, яке поставила перед ними керівник прес-служби Львівської облради – стане відомо вже на наступному занятті. Воно відбудеться 16 березня. Також учасникам проекту розповідатимуть про дизайн та оформлення поліграфічних матеріалів – насамперед газет і журналів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *