У Львові стартувала програма «Стань журналістом у молодіжному середовищі»

У Львові стартувала програма «Стань журналістом у молодіжному середовищі»

Львівський обласний молодіжний центр провів перше заняття у рамках амбітної програми «Стань журналістом у молодіжному середовищі». Метою проекту є надання молоді можливості вдосконалити свої навички у створені інформаційних продуктів в молодіжному середовищі.

«Родзинкою» цієї сміливої програми є те, що учасниками тренінгів стали люди, які не є професійними журналістами, чи бодай студентами факультетів журналістики.

Два десятки учасників програми «Стань журналістом у молодіжному середовищі» на першому занятті мали нагоду познайомитися і обмінятися думками про роль працівників медіа у молодіжному середовищі. Як виявилося, охочими отримати базові знання та навики для роботи у ЗМІ є не лише  мешканці обласного центру, а й уродженці багатьох районів Львівщини.

У вступному слові директор Львівського обласного молодіжного центру Андрій Ковальський (на фото) розповів про мету і завдання цієї програми. А саме, про серію тренінгів, на яких можна буде отримати необхідні знання для реальної роботи у медіа і про можливість реалізувати свої ідеї у різних проектах, що їх втілює Молодіжний центр.

До учасників програми з вітальним словом звернулася керівник департаменту внутрішньої інформаційної політики Львівської облдержадміністрації Ольга Березюк (на фото). Ольга Миронівна привітала учасників програми, побажала їм успіхів і, як досвідчена журналістка розповіла про свої перші кроки на шляху професійного становлення.

Перший тренінг у рамках програми «Стань журналістом у молодіжному середовищі» закінчився отриманням «домашнього завдання» для його учасників і неформальним спілкуванням «за кавою», яке допомогло молодим людям краще перезнайомитися.

Заняття у рамках цієї програми проходитимуть у приміщенні Львівського обласного молодіжного центру (Львів, вул. Винниченка, 12) щотижня, упродовж двох місяців. Планується, що майстер-класи для учасників програми даватимуть авторитетні журналісти різних впливових львівських медіа. Отримавши базові знання для початку роботи у сфері журналістики, слухачі програми крім отримання сертифікату про проходження програми, матимуть змогу працювати над створенням молодіжного журналу; долучитися до команди, яка буде створювати відео-новини для молоді та зможуть стажуватися у Львівському молодіжному центрі.

Фундація Юрія Турянського «Почни з себе» є партнером Львівського обласного молодіжного центру. І підтримує гарні ініціативи Центру. «Я бажаю успіхів проектові «Стань журналістом у молодіжному середовищі». У теперішньому динамічному і високотехнологічному світі для класної роботи у сфері медіа не обов’язково мати власне диплом журналіста. Практика свідчить, що авторитетними блогерами чи репортерами є щоразу більше «недипломованих» журналістів. А, знаючи майстерність, завзятість і відповідальність, з якою підходять до реалізації своїх проектів працівники Молодіжного Центру, я не сумніваюся, що навіть через недовгий час ми почуємо про нових перспективних журналістів, яким дорогу у світ медіа відкрила участь у проекті  «Стань журналістом у молодіжному середовищі», — переконаний керівник фундації «Почни з себе» Юрій Турянський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *