Діти АТОвців та героїв Небесної Сотні відвідали «екскурсію»  видами спорту

Діти АТОвців та героїв Небесної Сотні відвідали «екскурсію» видами спорту


Понад 400
дітей учасників АТО та героїв Небесної Сотні відвідали «екскурсію» різними видами спорту

Велотрекові гонки, кульова стрільба та майстер-класи зі стрільби з лука – понад 400 дітей АТОвців та героїв Небесної Сотні відвідали екскурсію спорткомплексом «СКА».

З 16 листопада до 30 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи відбувались спортивно-пізнавальні заходи для дітей родин Героїв Небесної Сотні та учасників АТО. Майже півтисячі дітей відвідали тренувальні зали спорткомплексу СКА. Дітей знайомили із різноманітними видами спорту, серед них: плавання, кульова стрільба, кінний спорт, бойові види, велотрекові гонки тощо. Спортсмени, серед яких були і учасники Олімпійських ігор, розповідали про свій вид, демонстрували свої вміння та ділились секретами успіху.

Ближче діти могли познайомитись зі стрільбою з лука: із допомогою професійних тренерів та спортсменів кожен охочий мав змогу вистрілити у ціль. Також мали змогу випробувати свої сили у кульовій стрільбі, їзді верхи на конях та їзді на велосипеді.

«Вважаю, що такі заходи обовязково потрібно проводити. Адже такого роду екскурсії допомагають більше зацікавити дітей у занятті спортом, а також дають змогу ознайомитись із великим спектром видів. Це у майбутньому допоможе їм скоріше визначитись із вибором. Я бачу, як вони із захватом спостерігають за спортсменами та яка радість зявляється на обличчі, коли вони вистрілюють із лука. Впевнений, після цих екскурсій більша частина з них почне займатись спортом», – сказав голова відділення НОК у Львівській області Юрій Турянський.

Наприкінці екскурсії діти отримували подарунки від відділення НОК у Львівській області та Фундації Юрія
Турянського «Почни з себе», яка стала одним з партнерів проекту.

За останні дні одну з найкращих спортивних баз Львівщини, яка має статус бази олімпійської підготовки, відвідали організовані групи дітей з Жовківського, Радехівського, Дрогобицького, Старо-Самбірського, Самбірського, Пустомитівського, Золочівського, Бродівського, Бузького, Перемишлянського, Жидачівського районів та м. Стрий.

До організації та проведення цього заходу окрім керівництва навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові активно долучилися структурні підрозділи галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій, обласний центр «Спорт для всіх», тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл, провідні спортсмени – олімпійці Львівщини, волонтерські організації та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *